Týden hokeje

Aktuality

Další výhra Náměště nad Veverskou Bítýškou!
Datum: 21.02.2017 18:19

Hosté přijeli pouze s deseti hráči do pole a od začátku se v podstatě jen bránili a vyráželi do ojedinělých protiútoků. Po chybě domácího Miroslava Bednáře, kdy doslova namazal hráči hostí Jarošovi a ten se nemýlil, se dostali hosté do vedení Domácí však už ve 12. minutě vyrovnali, kdy svou chybu odčinil právě Miroslav Bednář. Do konce třetiny se náměšští trefili ještě dvěma brankami Jiřího Krčála a Petera Tótha a tím hru uklidnili. Zbylé dvě třetiny probíhaly obdobně. Domácí na hostujícího brankáře Dingu vyvíjeli neustálý tlak a ten chvílemi nevěděl, kam skočit dřív. Bylo otázkou času, kdy domácí navýší své vedení. Hosté se snažili narušovat rozehrávku domácích, což se jim částečně dařilo, avšak na zvrat v utkání to nestačilo. Tři body tak ke spokojenosti domácích hráčů a fanoušků, kterých na toto utkání díky pohlednému hokeji, jenž náměšťské mužstvo letos předvádí, přišlo opět poměrně dost, zůstaly v Náměšti. Hosté mají letos stejné problémy se sestavou, jaké řešili domácí v předchozích sezónách.

11:17 Bednář M. (Sázavský M., Bulička), 15:12 Krčál J. (Kohút, Jirák), 17:43 Tóth (Krčál E.), 31:28 Doležal (Ošmera, Jirák), 32:17 Strnad (Tóth), 43:11 Pálka (Bednář M.), 58:07 Kohút (Krčál J.), 59:27 Bednář M. (Pálka).

Nekompromisní Náměšť nedala šanci Velkému Meziříčí.
Datum: 21.02.2017 18:18

Těžkým debaklem pro domácí hráče skončilo jejich utkání s lídrem soutěže. Svým výkonem, který není hoden Krajské soutěže Vysočiny, umožnili svému soupeři nasázet 16 gólů. Hokejisté z Náměště si na ledě dělali doslova, co chtěli a zápas samotný byl pro ně takovým náročnějším tréninkem. Jestliže si někdo myslel, že béčko HHK dosáhlo po minulém zápase s Bíteší na svoje dno, tak to skutečné viděli diváci až včera. A díky výhře Velké Bíteše nad Veverskou Bítýškou jsou meziříčští hokejisté už i na dně tabulky. Za zmínku stojí výkon Ondřeje Kohúta, který se na výhře podílel 5 brankami.

1:06 Kohút (Krčál J.), 2:38 Kohút (Krčál J, Strnad), 10:01 Doležal (Bauer), 10:28 Kejda (Jirák, Bednář M.), 14:28 Jirák (Ošmera), 17:19 Jirák (Kejda), 20:27 Bednář M., 20:51 Kohút, 29:18 Kohút (Krčál J.), 32:21 Doležal (Špaček), 33:05 Tóth (Kejda), 38:24 Špaček (Růžička, Doležal), 39:53 Kohút (Špaček, Jirák), 41:39 Jirák (Špaček, Krčál J.), 45:25 Kejda (Tóth), 50:41 Bednář M. (Kejda).

Náměšť doma padla se Zastávkou!
Datum: 21.02.2017 18:13

Utkání bylo v první třetině vyrovnané, i když domácí měli více šancí, jenže je vždy vychytal brankář hostí. Domácím se nedařilo, snažili se, ale chyběla lehkost a souhra, která mužstvo provázela v předchozích zápasech. Šťastnější byli hosté, když v 19. minutě skóroval Stromecký. Druhá třetina byla stejná jako první - domácí se snažili, ale byl to pro ně zkrátka den blbec. Kombinace se nedařily, vázla souhra a k tomu výborný brankář hostí Jiří Vybíral. Hosté těžili z chyb, které logicky vycházely z přemíry snahy, což potrestal Mikule. Ve 34. minutě po chybě domácího brankáře Aleše Sázavského hosté další brankou zvýšili na 3:0 a to už začínalo být s domácím týmem na pováženou. Do třetí třetiny nastoupil v domácí brance Václav Bednář a domácí se pustili do soupeře, jenže hned inkasovali z hole Adama Šedého. Hrálo se především ve třetině hostí, až konečně ve 44. minutě v přesilovce domácí skórovali brankou Tótha. V 50. minutě se za domácí trefil Martin Doležal. Domácí cítili šanci, a tak když byl v 55. minutě vyloučen hostující Kozárek, odvolali brankáře a zatlačili hosty do jejich obraného pásma. Jak už to tak bývá, když se nedaří, tak se nedaří. Chybující obránce domácích umožnil hostům skórovat do prázdné branky. Vzápětí ale domácí opět skórovali Martinem Kejdou a opět odvolali brankáře. Stejná chyba domácích na modré umožnila hostům opět skórovat do prázdné branky. To už pro domácí byla labutí píseň, čtvrtou branku vstřelili 3 vteřiny před koncem a tak si body z Náměště odvezli hosté.

43:33 Tóth (Krčál E., Strnad), 49:06 Doležal (Vysloužil), 57:39 Kejda (Pálka), 59:57 Bauer (Růžička, Strnad).

Aleš Sázavský udržel proti Velké Bíteši čisté konto!
Datum: 21.02.2017 18:11

Zápas začali favorizovaní hosté opatrně a díky dobře bruslícím domácím si příliš šancí v první třetině ani nevypracovali. Až v druhé polovině třetiny se za obranu dostal po rychlé přihrávce Miloslav Bednář, kterého domácí zastavili jen za pomocí faulu. Nařízené trestné střílení s jistotou proměnil a hosté se tak dostali do těsného vedení. Na začátku druhé třetiny měli hosté jednu z mnoha přesilových her, které jim domácí až příliš lehce svou nedisciplinovaností přímo darovali. A zrovna tuto se jim se štěstím podařilo poměnit a získali tak klid pro svoji hru. Třetí branku vstřelili hosté po šikovné orientaci v brankovém prostoru, kdy Kejda jako jediný dokázal skákavý kotouč zkrotit a umístit do odkryté branky. Třetí třetina už tak byla odehrána spíše z povinnosti, hosté s přehledem kontrolovali hru a čekali na vhodné příležitosti ke vstřelení další branky. Domácí se hnali alespoň ke vstřelení té jediné čestné branky, ale hostující Sázavský prostě žádnou ze střel domácích za svá záda nepustil, a že těch šancí bylo v podání domácích alespoň na dva zápasy. Hosté tak v poklidu přidali ve třetí třetině ještě tři branky a zaslouženě si odvezli všechny body za jednoznačné vítězství.

13:40 Bednář M., 20:37 Doležal (Bednář M., Strnad), 26:14 Kejda (Bednář M.), 40:59 Vysloužil (Bednář M.), 50:15 Strnad (Bulička), 53:23 Bednář M.

Náměšť v derby zvítězila nad Zubry!
Datum: 21.02.2017 18:07

Utkání dvou mužstev, hrajících o první místo v tabulce se o 15 minut opozdilo kvůli poruše autobusu. Začalo se svižně a oba týmy vědomi si důležitosti tohoto utkání dávaly do hry maximum. Domácí vyslali na hostujícího brankáře více střel, avšak většina bohužel byla mimo. V 11. minutě měl obrovskou šanci domácí Tóth, když jel sám na branku hostí, avšak neproměnil. Vzápětí se role otočila a na domácího brankáře jel hráč hostí Zdeněk Mráz, který se nemýlil. Hosté se dostávali do přečíslení a zásluhou především Mráze a Nováka bylo vždy před brankou rušno. Domácí se snažili, ale nic jim nevycházelo. Když už se zdálo, že mohou skórovat, jejich snažení ztroskotalo na brankáři Benovi. Nástupem druhé třetiny se domácí snažili zvrátit skóre ve svůj prospěch, ale obraz hry se neměnil. Hosté šli zarputile do každého souboje a jejich styl hry se jim vyplatil, když ve 25. minutě skóroval Lukáš Novák. Když po chybě domácích hosté odskočili na rozdíl tří branek, zdálo se být vymalováno. Ve třetí třetině se však náměšťští snažili výsledek i nadále zvrátit ve svůj prospěch. Pomohl jim k tomu faul hostujícího hráče Čejky, který dal po menší potyčce domácímu Fialovi hlavičku. Rozhodčí tento faul ocenili trestem 5 + do konce utkání. To byl impuls pro domácí a než se hosté vzpamatovali, domácí během dvou minut srovnali brankami Martina Kejdy, Davida Jiráka a Pavla Buličky. Od této chvíle měli domácí navrch, ale hosté jim nedali nic zadarmo. Ve 44. minutě šli domácí do vedení po brance Radka Vysloužila a v 56. minutě brankou Petera Tótha, který se tentokrát už nemýlil, odskočili na rozdíl dvou branek. Hosté však v 58. minutě snížili a s vidinou vyrovnání se tlačili před domácího brankáře Milana Máje. V 59. minutě však domácí Kejda ukončil dohady a svým druhým gólem pojistil domácím vítězství. Hrálo se před výbornou diváckou kulisou, fanoušci hostů, kteří tradičně přijeli v nemalém počtu, byli slyšet a taktéž domácí fanoušci se nenechali zahanbit a s výsledkem utkání odcházeli spokojeni. Hrál se hokej, který naplnil očekávání a byl do posledních minut napínavý. Pochválit můžeme i delegované rozhodčí Zbyňka Pekárka, Martina Mejzlíka a Tomáše Mezlíka, kteří tento zápas zvládli s přehledem.

36:04 Kejda (Špaček), 36:30 Jirák (Bednář M., Doležal), 38:05 Bulička (Strnad, Kejda), 44:04 Vysloužil (Bauer, Kejda), 55:58 Tóth (Doležal, Vysloužil), 58:34 Kejda (Krčál J., Tóth).

Václav Bednář vychytal proti Veverské Bítýšce nulu!
Datum: 21.02.2017 18:03

Hosté zahájili velice aktivně a hned v první minutě i skórovali. Jejich převahu v úvodní části hry nenarušila ani dvojnásobná přesilovka domácích. Naopak, když se čtvrtý hráč vracel z trestné lavice, dostal přihrávku do brejku a zvýšil na 0:2 a ihned po návratu pátého hostujícího borce do hry přišla další povedená střela a o osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto.  Domácí se potom ve zbylých čtyřiceti minutách snažili něco s výsledkem udělat, ale když už se jim podařilo vyprodukovat nějakou šanci, tak spolehlivě zasáhl soupeřův brankář nebo zakročili bránící spoluhráči. Náměštští tak dovedli utkání k jasnému a naprosto zaslouženému vítězství. Bojovnost a nasazení domácích totiž tentokrát nemohly stačit.

Náměšť naložila Meziříčí desítku!
Datum: 21.02.2017 18:00

V tomto kole přijelo na led letos rozjeté Náměště Velké Meziříčí B, které nyní sužuje velká marodka. Zápas začal ve vysokém tempu a hra byla nahoru dolů. Skóre v desáté minutě otevřel po asistencích Jiráka a Sázavského domácí Miroslav Bednář. V první třetině se Náměšti podařilo vstřelit ještě dvě branky, trefil se Ošmera a Vysloužil. Ve druhé třetině Náměšť pokračovala v nastoleném tempu, avšak na Velké Meziříčí hrající na dvě formace to bylo moc. Hostujícího brankáře se povedlo prostřelit domácímu Kohútovi, Jirákovi a opět Miroslavu Bednářovi. Hosté po trefě Malce alespoň snížili na 6:1. Dalo by se čekat, že třetí třetina se za tohoto stavu pouze dohraje, ale opak byl pravdou. Náměšť i nadále nepolevila a dál hrála pohledný hokej. Skóre třetí třetiny bylo 4:1 a celkově tedy 10:2. Na každé straně byli jen tři vyloučení a za zmínku stojí výkon obou brankářů - jak domácího Milana Máje, tak gólmana hostí Václava Šeby.

9:52 Bednář M. (Jirák, Sázavský M.), 13:23 Ošmera (Bauer), 17:03 Vysloužil (Bauer), 28:01 Bednář M. (Jirák, Sázavský M.), 30:50 Kohút (Bednář M., Růžička), 35:02 Jirák (Bednář M.), 44:34 Kohút (Krčál E.), 45:51 Kejda (Vysloužil), 47:30 Vysloužil (Jirák), 48:08 Krčál J. (Bauer, Kejda).

3 body ze Zastávky!
Datum: 21.02.2017 17:56

V bouřlivé atmosféře se odehrálo utkání mezi domácí HC Zastávka a hostujícím týmem TJ Náměšt n. O. Utkání probíhalo ve strhujícím tempu, více štěstí měli ale v první třetině hosté a třetinu vyhráli 2:1. Druhá třetina probíhala v nezměněném duchu. Hráči obou týmu nabídli divákům rychlý a pohledný hokej s množstvím šanci na obou stranách, nicméně hosté měli lepší mušku a po druhé třetině vedli 5:2. Když hosté využitím přesilové hry na začátku třetí třetiny odskočili domácím na 6:2, zdálo se být rozhodnuto. Domácí vsadili vše na jednu kartu a stáhli hru na dvě pětky. Tím si vytvořili velký tlak, kterému hosté odolávali, i když někdy s velkou dávkou štěstí. A také je podržel svými zákroky brankář  Bednář. Protože se domácím v této třetině podařilo skórovat jen dvakrát, odvezli si cenné vítězství hosté.

9:35 Krčál J. (Strnad, Bauer), 14:17 Krčál J. (Kohút), 20:32 Fiala (Pálka), 25:44 Vysloužil (Kejda), 37:22 Fiala (Strnad, Hrůza), 40:42 Bednář M. (Pálka).

Výhra nad Velkou Bíteší!
Datum: 21.02.2017 17:53

Náměšť do tohoto utkání šla s jasným cílem: Zvednout si sebevědomí po debaklu v Bystřici a získat tři body. Povedlo se. První třetina plná nepřesností a hra nahoru dolů, ze které více vytěžili domácí, když po siréně odcházeli do kabiny za stavu 4:0. Ve druhé třetině se domácím dařila kombinace, hosté však působili mírně odevzdaně - stav 8:0. Ve třetí třetině Náměšť zvolnila, zato hráči Bíteše se nevzdali a tuto třetinu vyhráli 1:4. Za domácí se nejvíce dařilo letošní posile Miroslavu Bednářovi, který si v tomto utkání připsal do kanadského bodování čtyři body za dvě branky a dvě asistence.

2:35 Bednář M., 6:16 Pálka (Strnad), 11:21 Krčál J. (Doležal, Pálka), 14:23 Vysloužil (Bednář M.), 21:19 Vysloužil (Tóth, Strnad), 25:47 Fiala (Ošmera), 30:57 Růžička (Tóth), 31:49 Pálka (Vysloužil, Bednář M.), 54:03 Bednář M. (Fiala).

Výprask v Bystřici!
Datum: 21.02.2017 17:49

Den otevřených dveří. Tak by se ve zkratce dal popsat stav obrany hostí, která ve šlágru kola totálně zkolabovala. Domácí Zubři na hosty vlétli a nekompromisní první třetinou zadupali jejich veškeré naděje na bodový zisk do země. Domácí hosty k ničemu nepouštěli, hráli výborně dopředu, vzadu byl oporou brankář Beno, který ojedinělé šance hostů s klidem likvidoval. Skóre otevřel Mráz, který byl na konci učebnicově sehraného brejku. Domácí si s obranou hostí dělali, co chtěli, vydařilo se jim prakticky vše, pro hosty to byl naopak "zápas blbec". První třetina skončila za stavu 4:0. Do druhého dějství domácí nastoupili poněkud laxně, hostům se podařilo vstřelit branku hned po úvodním vhazování. To však opět nastartovalo domácí brankostroj, po pěkných kombinacích Zubři navýšili svoje vedení na 8:1. Ve třetí třetině domácí polevili, nebyli tolik koncentrovaní a utkání se pouze dohrávalo. Za zmínku stojí hattricky Marka Svobody, Ludvíka a Nováka, který těsně před koncem šikovnou tečí zajistil fanoušky tolik žádanou "desítku". Utkání se odehrávalo v příjemné hokejové atmosféře, a to díky přispění jak domácích i hostujících fanoušků, kteří svůj tým sympaticky podporovali, i když už na ledě nebylo o co hrát. Výborný výkon tentokrát podala celá trojice delegovaných rozhodčích.

Branky: 20:20 Bednář M. (Jirák), 46:06 Vysloužil (Kejda, Bauer).

Náměšť nadělila Bítýšce desítku!
Datum: 21.02.2017 17:44

Domácí hokejisté chtěli potvrdit dobrou formu z posledních zápasů. To se od začátku zápasu dařilo a po celé utkání měli převahu, když se konečný stav zastavil na skóre 10:2. První třetina byla trošku nervózní a bylo v ní hodně vyloučených na obou stranách. I přesto, že se přesilové hry nedařilo proměňovat, skóre po 20 minutách ukazovalo stav 4:1. Druhá třetina byla z hlediska hry i výsledku nejvyrovnanější, domácí ji vyhráli 2:1. V poslední třetině skóre narůstalo a bylo jen otázkou, kdy padne kýžená desátá branka do sítě hostů. Za domácí mužstvo se nejvýrazněji pod výsledek podepsal Miroslav Bednář, který si do statistik zapsal čtyři vstřelené branky a dvě asistence.

2:21 Bednář M. (Fiala), 4:47 Kejda (Sklenář), 10:24 Fiala (Bednář M., Pálka), 13:32 Bednář M. (Strnad, Jirák), 29:29 Jirák (Doležal), 33:47 Kohút (Pálka), 42:28 Bednář M., 44:26 Bednář M. (Sázavský M.), 47:34 Jirák, 53:55 Doležal (Bednář M.).

Ostré utkání ve Velkém Meziříčí!
Datum: 21.02.2017 17:41

Náměšť si přivezla do Meziříčí střeleckou formu z předchozích kol a už v první minutě načal ještě spící domácí Jirák. Hosté pak dále pokračovali v tlaku a neustále zaměstnávali soupeřovu obranu. Ta vydržela jenom do 12. minuty, kdy při hře 4 na 4 zvýšil na 0 : 2 Růžička. Do konce třetiny už bylo na ledě jenom jedno mužstvo a náměšťský Bednář svými dvěma góly ukončil první část na čtyřbrankový rozdíl. Béčku HHK nepomohlo ani trestné střílení, aby přibrzdilo nápor svého protivníka a alespoň vyrovnalo hru. Podobný průběh měla i druhá třetina. Do konce její poloviny hosté zvýšili zásluhou Krčála už na 0:6 a zdálo se, že pro domácí hráče skončí tento zápas katastrofálně. Jejich výkon se zvedl až po 33. minutě, kdy jim pomohla využitá přesilovka 4 na 3. Autorem gólu byl Kučera po přihrávkách Jiřího Kudláčka a Malce. Do konce prostřední části se dění na ledě srovnalo a vzruch před oběma brankami nastával jenom při přesilových hrách. To už meziříčští hráli bez zraněného Štěpánka a vyloučeného Baráka, který se šel převléci za protesty u rozhodčího. Ve 42. minutě poslední třetiny dal v přesilovce 5 na 3 sedmý gól Náměště Doležal. O šest minut později ještě snížil v početní výhodě Frühauf po přihrávce Jiřího Kudláčka a střele Kučery. Zbytek zápasu pak více připomínal nějaký bojový sport bez pravidel než hokej. Série ostrých zákroků na hranici pravidel, následná oplácení a časté šarvátky končily neustálým vylučováním. Nejvíce to odnesl domácí Hubl, který musel být odnesen na nosítkách. Jeho kolega Bradáč spolu s náměšťským Špačkem skončili předčasně ve svých kabinách. Výsledkem bylo, že hokejisté HHK dohrávali zápas v 8 hráčích a byli rádi, že nedostali desítku. Do konce zápasu totiž hosté ještě brankami Jiráka a Sklenáře upravili stav na konečných 2:9.

0:49 Jirák (Špaček), 11:49 Růžička (Vysloužil), 16:42 Bednář (Krčál J., Fiala), 18:38 Bednář M. (Doležal), 23:41 Krčál J. (Jirák), 28:25 Krčál J. (Pálka), 41:35 Fiala (Doležal, Bednář M.), 51:05 Jirák (Krčál J.), 56:02 Sklenář (Tóth).

Výhru proti Zastávce režíroval Tomáš Fiala!
Datum: 21.02.2017 17:33

O osudu utkání bylo rozhodnuto již po první třetině, kterou domácí ovládli 7:0. Při střelecké chuti byl zejména domácí Tomáš Fiala, který už ve 13. minutě zkompletoval hatrick. Další dvě třetiny již domácí z nastaveného tempa ubrali, ale i tak skóre narůstalo a zastavilo se až na konečných 13:3. Za zmínku stojí výkon domácího Tomáše Fialy, který zaznamenal celkem 5 vstřelených branek.

6:11 Fiala (Krčál J.), 7:29 Vysloužil (Bauer), 8:49 Fiala (Špaček, Sázavský M.), 10:32 Doležal (Krčál J.), 12.21 Fiala (Krčál J.), 18:42 Vysloužil (Bauer, Kejda), 19:32 Jirák (Krčál J., Bednář M.), 27:30 Fiala (Pálka), 33:23 Jirák, 35:52 Jirák (Tóth), 46:44 Fiala (Doležal), 47:44 Kejda (Špaček), 49:02 Bednář M. (Fiala).

Náměšť veze 3 body z Bíteše!
Datum: 21.02.2017 17:27

Jednoznačné utkání od začátku až do konce, kdy dominovali hokejovější hosté z Náměště. Již ve třinácté vteřině potrestal hrubou chybu domácí obrany Bednář, což hodně nahlodalo už tak nízké sebevědomí domácího mužstva, kteří opět nastoupili v minimálním počtu hráčů. V desáté minutě vyhnali hosté domácího brankáře z branky, když během jedné minuty dokázali třikrát skórovat od modré čáry. Druhá třetina už se nesla ve znamení pohody na straně hostujících hráčů, kteří směle kombinovali a vcelku jednoduše se dostávali do zakončování. Skóre utkání tak po dvou třetinách narostlo na hrozivých 2:8. Poslední třetinu domácí pojali spíše jako odrazový můstek do dalších zápasů, tedy bojovat o každý kotouč. Malou odměnou jim byla brankově vyrovnaná třetina, a to hosté skórovali až v poslední vteřině zápasu. Zasloužené vítězství hostů, kteří po dvou letech nevýrazných výkonů doplnili mužstvo o mladé velice technicky vyspělé hráče a rázem se pasují na favority soutěže.

0:13 Bednář M., 8:34 Strnad (Sázavský M., Jirák), 9:15 Doležal (Vysloužil), 9:34 Kejda (Doležal, Strnad), 14:15 Bednář M., 20:29 Fiala (Doležal, Bednář M.), 24:35 Fiala (Bednář M.), 31:02 Fiala (Bednář M.), 59:59 Sklenář (Krčál E.).

Vyhrané derby nad Bystřicí!
Datum: 21.02.2017 17:16

Oboustranně rychlý zápas, kdy se domácí ujali vedení z přesilovky. Hosté dokázali využít v první třetině dvakrát svou početní výhodu. Na začátku druhé třetiny hosté odskočili do dvoubrankového vedení. Domácí však při svém oslabení dokázali vstřelit dvě branky a stav srovnat. Na konci 2. Třetiny se domácí podruhé ujali vedení, které až do konce zápasu nepustili. Ve třetí třetině postupně své vedení navyšovali až na konečný stav 7:3. Hostující mužstvo celý zápas podporovali jejich fanoušci, kteří až do konce bubnovali na bubny a snažili se své mužstvo podpořit.

12:35 Špaček (Bednář M., Pálka), 25:23 Fiala (Pálka, Vysloužil), 39:03 Doležal (Kejda, Sázavský M.), 44:24 Kejda (Sázavský M.), 56:39 Ošmera (Bednář M., Doležal), 57:00 Tóth.

Náměšť proti Bítýšce bez bodů!
Datum: 21.02.2017 17:11

Hosté s několika novými tvářemi v sestavě nasadili od úvodního vhazování velmi ostré tempo a prakticky pět minut nepustili domácí ze třetiny. Tento tlak však dokázali zužitkovat pouze jednou, což se ukázalo pro další vývoj utkání jako zásadní fakt. Veverská Bítýška se postupně aklimatizovala na podmínky boje, hra se začala postupně vyrovnávat a když přišla první výhoda přesilové hry, přišlo i srovnání skóre. V poslední minutě úvodní části hry potom zahájil své střelecké sólo Roman Píša, který třemi góly v řadě zvyšoval ve 34. minutě již na 4:1 pro domácí. A ti, jelikož byli při chuti, pokračovali v rozborce hostující defenzívy a to zejména zásluhou neobvyklé efektivity střelby. Z celkových pouhých dvanácti střeleckých pokusů ve druhé dvacetiminutovce totiž hned čtyři našly svůj cíl a tak na světelné tabuli svítilo 6:2. V poslední třetině padlo ještě pět branek. Nejprve domácí zvýšili až na hrozivých 8:2, ale pod dojmem výrazného náskoku propadla většina hráčů touze po vstřelení branky, věnovali se pouze útočení a hosté tak dostali několik možností ke korekci výsledku, čehož také využili a upravili konečný stav na, pro ně, přijatelnou výši. I na druhé straně se pak našel třígólový střelec a to hráč Bednář a diváci tak byli svědky hned dvou hattricků. Celkově pak bylo k vidění velice kvalitní hokejové představení a to zásluhou obou týmů.

3:59 Ošmera, 33:33 Kohút (Pálka, Fiala), 49:10 Bednář M. (Doležal), 55:39 Bednář M. (Sázavský M., Fiala), 58:06 Bednář M. (Tóth).

Muži vyhráli proti Velkému Meziříčí po samostatných nájezdech!
Datum: 09.12.2016 19:11

Svižné utkání na začátek sezony. První třetina byla poznamenána vysokým počtem vyloučení na obou stranách. Obě mužstva se snažila hrát rychlý hokej. Po první třetině vedlo domácí mužstvo 1:0 po trefě Martina Kejdy. Ve druhé třetině ubyl počet vylučovaných a hrál se dobrý hokej. Domácí odskočili ve 33 minutě na 2:0, ale hned v té stejné minutě hosté snížili na 2:1. Na začátku třetí třetiny vstřelili domácí v první minutě gól na 3:1, ale hosté i pomocí přesilovky nakonec vyrovnali na 3:3. Utkání se již nepodařilo ani jednomu týmu dotáhnout do vítězného konce a šlo se tedy na samostatné nájezdy, které ovládl lépe domácí gólman Václav Bednář, který ani jednomu střelci hostů nedovolil skórovat. Naopak ve druhé sérii rozhodl Martin Kejda o vítězství domácích.

Branky: 16:55 Kejda (Doležal), 35:57 Krčál E. (Jirák), 40:14 Bauer (Fiala), 60:00 Kejda