Muži

Zpět na oddíl Hokej

Tréninky

Středa: 18:15 - 19:30
Pátek: 17:15 - 18:30

Hlavní trenér: Martin Špiřík

tel: +420 776 178 425

Asistent trenéra: Libor Vildomec

tel: +420 724 924 429

Vedoucí týmu: Marek Chalupa

tel: +420 732 325 520

Tabulka

  Tým OZ V VP PP P S B
1. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 18 14 0 0 4 120:73 42
2. TJ Náměšť nad Oslavou 18 13 1 0 4 130:62 41
3. HC Zastávka u Brna 18 10 1 1 6 97:86 33
4. HC Veverská Bítýška 18 7 1 1 9 72:85 24
5. HC Spartak Velká Bíteš ''B'' 18 3 1 1 13 51:103 12
6. HHK Velké Meziříčí ''B'' 18 3 0 1 14 40:101 10

Soupiska

# Jméno Příjmení Hůl Post OZ PZ IG A TM ⌀IGZ
#: 1 Jméno: Aleš Příjmení: Sázavský Hůl: levá Hůl: brankář OZ: 0 PZ: 0 IG: 0 A: 0 TM: 0 %Ú: 0 ⌀IGZ: 0
#: 1 Jméno: Milan Příjmení: Máj Hůl: levá Hůl: brankář OZ: 0 PZ: 0 IG: 0 A: 0 TM: 0 %Ú: 0 ⌀IGZ: 0
#: 2 Jméno: Václav Příjmení: Bednář Hůl: levá Hůl: brankář OZ: 0 PZ: 0 IG: 0 A: 0 TM: 0 %Ú: 0 ⌀IGZ: 0
# Jméno Příjmení Hůl Post OZ B G A TM +/- ⌀GZ
#: 3 Jméno: Dalibor Příjmení: Pálka Hůl: pravá Post: obránce OZ: 7 B: 15 G: 3 A: 12 TM: 4 +/-: 6 ⌀GZ: 0.43
#: 5 Jméno: David Příjmení: Sklenář Hůl: levá Post: útočník OZ: 6 B: 6 G: 4 A: 2 TM: 6 +/-: 3 ⌀GZ: 0.67
#: 7 Jméno: Pavel Příjmení: Ošmera Hůl: levá Post: obránce OZ: 8 B: 7 G: 3 A: 4 TM: 10 +/-: 0 ⌀GZ: 0.38
#: 8 Jméno: Štěpán Příjmení: Hrůza Hůl: levá Post: útočník OZ: 3 B: 0 G: 0 A: 0 TM: 10 +/-: 0 ⌀GZ: 0
#: 9 Jméno: Martin Příjmení: Kejda Hůl: levá Post: útočník OZ: 8 B: 26 G: 13 A: 13 TM: 6 +/-: 7 ⌀GZ: 1.63
#: 10 Jméno: Miroslav Příjmení: Strnad Hůl: levá Post: obránce OZ: 9 B: 16 G: 4 A: 12 TM: 0 +/-: 1 ⌀GZ: 0.44
#: 11 Jméno: David Příjmení: Jirák Hůl: levá Post: útočník OZ: 8 B: 25 G: 13 A: 12 TM: 10 +/-: 5 ⌀GZ: 1.63
#: 13 Jméno: Radek Příjmení: Vysloužil Hůl: levá Post: útočník OZ: 7 B: 23 G: 12 A: 11 TM: 16 +/-: 8 ⌀GZ: 1.71
#: 19 Jméno: Michal Příjmení: Sázavský Hůl: pravá Post: útočník OZ: 8 B: 10 G: 0 A: 10 TM: 14 +/-: 4 ⌀GZ: 0
#: 20 Jméno: Zdeněk Příjmení: Bauer Hůl: levá Post: útočník OZ: 7 B: 12 G: 3 A: 9 TM: 8 +/-: 3 ⌀GZ: 0.43
#: 25 Jméno: Miroslav Příjmení: Bednář Hůl: pravá Post: útočník OZ: 8 B: 42 G: 24 A: 18 TM: 20 +/-: 10 ⌀GZ: 3
#: 26 Jméno: Tomáš Příjmení: Fiala Hůl: pravá Post: útočník OZ: 9 B: 22 G: 14 A: 8 TM: 8 +/-: 0 ⌀GZ: 1.56
#: 28 Jméno: Ondřej Příjmení: Kohút Hůl: pravá Post: útočník OZ: 4 B: 12 G: 10 A: 2 TM: 6 +/-: 0 ⌀GZ: 2.5
#: 46 Jméno: Martin Příjmení: Doležal Hůl: pravá Post: obránce OZ: 8 B: 19 G: 8 A: 11 TM: 12 +/-: 0 ⌀GZ: 1
#: 55 Jméno: Peter Příjmení: Tóth Hůl: levá Post: útočník OZ: 6 B: 11 G: 4 A: 7 TM: 2 +/-: 0 ⌀GZ: 0.67
#: 77 Jméno: Pavel Příjmení: Bulička Hůl: levá Post: obránce OZ: 0 B: 2 G: 1 A: 1 TM: 0 +/-: 0 ⌀GZ: 0
#: 81 Jméno: Vladimír Příjmení: Špaček Hůl: levá Post: obránce OZ: 5 B: 10 G: 2 A: 8 TM: 31 +/-: 0 ⌀GZ: 0.4
#: 84 Jméno: Martin Příjmení: Růžučka Hůl: levá Post: obránce OZ: 4 B: 5 G: 2 A: 3 TM: 10 +/-: 0 ⌀GZ: 0.5
#: 91 Jméno: Jiří Příjmení: Krčál Hůl: pravá Post: útočník OZ: 8 B: 27 G: 7 A: 20 TM: 4 +/-: 0 ⌀GZ: 0.88
#: 96 Jméno: Enrico Příjmení: Krčál Hůl: pravá Post: útočník OZ: 1 B: 4 G: 1 A: 3 TM: 0 +/-: 0 ⌀GZ: 1

Zápasy

Kolo Datum a čas Domácí Hosté Výsledek
20. kolo: 03.03.2017 17:30 HC Zastávka TJ Náměšť nad Oslavou výsledek není vložen
19. kolo: 25.02.2017 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou HC Spartak Velká Bíteš ''B'' výsledek není vložen
18. kolo: 18.02.2017 17:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem TJ Náměšť nad Oslavou výsledek není vložen
17. kolo: 11.02.2017 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou HC Veverská Bítýška 8:2 (3:1, 2:1, 3:0)
16. kolo: 05.02.2017 16:00 HHK Velké Meziříčí ''B'' TJ Náměšť nad Oslavou 0:16 (0:6, 0:7, 0:3)
15. kolo: 28.01.2017 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou HC Zastávka u Brna 4:6 (0:1, 0:2, 4:3)
14. kolo: 20.01.2017 16:30 HC Spartak Velká Bíteš ''B'' TJ Náměšť nad Oslavou 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
13. kolo: 14.01.2017 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 6:4 (0:1, 3:2, 3:1)
12. kolo: 08.01.2017 16:30 HC Veverská Bítýška TJ Náměšť nad Oslavou 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
11. kolo: 17.12.2016 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou HHK Velké Meziříčí ''B'' 10:2 (3:0, 3:1, 4:1)
10. kolo: 10.12.2016 17:30 HC Zastávka TJ Náměšť nad Oslavou 4:6 (1:2, 1:3, 2:1)
9. kolo: 03.12.2016 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou HC Velká Bíteš ''B'' 9:4 (4:0, 4:0, 1:4)
8. kolo: 26.11.2016 17:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem TJ Náměšť nad Oslavou 10:2 (4:0, 5:1, 1:1)
7. kolo: 19.11.2016 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou HC Veverská Bítýška 10:2 (4:1, 2:1, 4:0)
6. kolo: 13.11.2016 16:30 HHK Velké Meziříčí ''B'' TJ Náměšť nad Oslavou 2:9 (0:4, 1:2, 1:3)
5. kolo: 05.11.2016 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou HC Zastávka 13:3 (7:0, 3:1, 3:2)
4. kolo: 30.10.2016 16:30 HC Spartak Velká Bíteš ''B'' TJ Náměšť nad Oslavou 3:9 (1:5, 1:3, 1:1)
3. kolo: 22.10.2016 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 7:3 (1:2, 3:1, 3:0)
2. kolo: 16.10.2016 16:30 HC Veverská Bítýška TJ Náměšť nad Oslavou 8:5 (2:1, 4:1, 2:3)
1. kolo 08.10.2016 17:00 TJ Náměšť nad Oslavou HHK Velké Meziříčí ''B'' 4:3 (1:0, 1:1, 1:2) sn 2:1