Hokej

Pojď hrát hokej

Aktuality

Pojď hrát hokej na ZS v Náměšti nad Oslavou
Datum: 30.11.2022 14:19

V neděli 27. listopadu, proběhla v rámci celorepublikového Týdne hokeje na Zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou již tradiční akce pro děti a rodiče Pojď hrát hokej.

Akce Týden hokeje, se v rámci projektu Pojď hrát hokej, koná v celé České republice a přivádí tak na zimní stadiony po celé republice zájemce o lední hokej. Více informací o ní najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 

Rodiče s dětmi čekal na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou také již tradiční více než hodinový program. První aktivitou byla registrace hned u vchodu na stadion, která poprvé proběhla zcela elektronicky. Po registraci pak každé dítě obdrželo nejen propagační materiály, ale i další drobné upomínkové předměty, věnované partnery akce.

Rodiče si rovněž vyslechli prezentaci, v podání vedoucího trenéra přípravky Mgr. Aleše Sázavského. Mimo jiné se na ní rodiče dozvěděli, že v Náměšti se v první sezóně přípravky platí jen minimální příspěvky, nebo že si po dohodě mohou pro své dítě zapůjčit hokejovou výstroj.

Po prezentaci se pak stačilo přezout a vyrazit na led užít si připravený program, při kterém si děti mohly vyzkoušet své bruslařské dovednosti.

Na jedné třetině ledové plochy dělali své první krůčky na ledové ploše úplní začátečníci, zatímco v jedné ze třetin se pohybovali již zkušenější bruslaři a předváděli účastníkům akce své dovednosti. Třetí třetina byla vyhrazena dětem, které začaly s hokejem před rokem, či dvěma a to proto, aby rodiče nováčků viděli, jakého pokroku jsou malí bruslaři pod vedením trenérů za takovou dobu schopni dosáhnout.

Celá akce proběhla v pohodové atmosféře a zúčastnilo se jí 11 úplných nováčků (a celkem cca. 25 dětských účastníků).

Předpokládáme, že ČSLH bude v podobných akcích pokračovat i v budoucnu.

Petr Staněk

Předseda oddílu ledního hokeje

TJ Náměšť nad Oslavou

TJ Náměšť nad Oslavou Vás zve na Týden hokeje
Datum: 24.10.2022 19:14

V neděli 27.11. od 16:15 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Náměšť nad Oslavou - Lední hokej ve

spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou akci v rámci Týdne hokeje.

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a

rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Petra Staňka (+420 603 504 488) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s

hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje

(Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde ( https://www.pojdhrathokej.cz/.../e8316fce-8c4f-4b4c-a766... )

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po

desáté po celé České republice a celkově už po jedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s

ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na

www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

TJ Náměšť nad Oslavou Vás zve na Týden hokeje
Datum: 24.01.2022 11:41

V neděli 30.01.2022 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Náměšť nad Oslavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé díte odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost seznámit se detailně s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Petra Staňka (+420 603 504 488) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací naleznete zde: www.tydenhokeje.cz.

Akce Týden hokeje se v rámci Pojď hrát hokej koná podeváté po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo zkušenost s ledním hokejem přes 30 000 dětí.

TJ Náměšť nad Oslavou vs HHK Velké Meziříčí
Datum: 10.01.2022 19:14

V sobotu 15.1.2022 naši chlapy odehrajou velice důležité utkání v boji o play off !! 
Doražte podpořit domácí tým na poslední domácí utkání v základní skupině krajské ligy mužů. 

HC Chotěboř - TJ NÁMĚŠŤ
Datum: 24.10.2021 16:14

Včerejší utkání, proti druhému týmu v tabulce - HC Chotěboř, skončilo 9:1 pro domácí celek. Naši jedinou branku vstřelil Peter Tóth za asistence Davida Sklenáře V sobotu v 17:00 na našem ledě přivítáme Jiskru Humpolec.

TJ NÁMĚŠ´T - VELKÁ BÍTEŠ
Datum: 24.10.2021 16:12

V utkání s Velkou Bíteší jsme sice prohráli 1:6, nicméně ve fanouškovském souboji jste dnes zvítězili na plné čáře a za to Vám patří velký dík Náš jediný gól vstřelil Vláďa Špaček po nahrávce Pavla Ošmery

MORAVSKOBUDĚJOVICKÝ HOKEJ - TJ NÁMĚŠŤ 5:1
Datum: 11.10.2021 16:51

Ani bojovný výkon celého týmu a především famózní zákroky Milana Máje dnes nezabránily porážce 1:5 od Moravskobudějovického hokeje. Naši jedinou branku vstřelila letošní posila Michal Dvořák po asistenci Jiřího Krčála. V sobotu budeme na domácím ledě hostit soupeře z Velké Bíteše a všichni jste srdečně zváni. Utkání začíná tradičně v 17:00.

POPRVÉ DO LEDČE A HOŘKÝ NÁVRAT DOMŮ
Datum: 29.09.2021 17:39

Včerejší utkání s Ledčí nad Sázavou nám úplně nevyšlo podle představ a tak si vezeme porážku 10:1. Náš jediný gól vstřelil Jiří Krčál.

V sobotu se na domácím hřišti utkáme s Bystřicí nad Pernštejnem. Úvodní buly tradičně v 17:00.

sobota 25.9. PRVNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS SE SVĚTLOU NAD SÁZAVOU
Datum: 29.09.2021 17:37

Napříč perfektní podpoře FANOUŠKŮ se domácímu celku bohužel nepodařilo dotáhnout zápas s HC Světlá nad Sázavou do vítězného konce.

Po vyrovnaném boji si z tohoto utkání odnášíme 1 bod za prohru 4:5 po samostatných nájezdech. Za náměšťské se trefili Libor Dvořák, David Sklenář, Lukáš Dvořák a Tomáš Strnad.

 

První utkání ve prospěch domácího celku!
Datum: 19.09.2021 22:46

První mistrovské utkání s SK Telč hráči "A" týmu zvládli velmi dobře takticky a tak si po zasloužené výhře 1:3 připisují první body do tabulky.

Celý tým podal skvělý výkon, který ještě o něco výše posunul brankář Milan Máj. Za náměšťské se trefili Miroslav Bednář, Jiří Krčál a Patrik Mojdl.

Tuto sobotu se hráči představí před domácím publikem proti HC Světlá nás Sázavou. Utkání začíná tradičně v 17:00.

Domácí přípravné utkání s HHK Velké Meziříčí ''B'' 6:5
Datum: 07.09.2021 11:07

5.9.2021
V domácím přípravném utkání s HHK Velké Meziříčí ''B'' jsme zvítězili 6:5! (0:3,3:1,3:1)

branky: Bauer, Bednář M. 2, Dvořák M., Krčál, Hort

asistence: Sázavský 2, Bauer, Hort

Druhý přípravný zápas ''A'' týmu proti Moravským Budějovicím skončil porážkou 4:6
Datum: 07.09.2021 11:05

29.8.2021
Druhý přípravný zápas ''A'' týmu proti Moravským Budějovicím skončil porážkou 4:6 (0:2,2:2,2:2)

branky: Janoušek, Bulička, Hort, Sázavský M.

 

První přípravné utkání Mužů ''A''
Datum: 23.08.2021 07:41

Muži ''A'' včera odehráli první přípravné utkání ve Velkém Meziříčí tamním ''B'' mužstvem. Po brankách Lukáše Horta, Enrica Krčála, Matěje Vildomce a dvou brankách Miroslava Bednáře jsme zvítězili 5:4 po prodloužení.

KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ VYSOČINA 2021-2022
Datum: 20.08.2021 11:47

Zdravíme všechny příznivce náměšťského hokeje!

Je na čase, abychom vás všechny informovali o naši soutěži.

Krajská liga mužů v ledním hokeji je soutěží KVV ČSLH Vysočina pro sezónu 2021- 2022

Počet účastníků: 11 – soutěž je otevřená s možností postupu. Ze soutěže se nesestupuje. Vítěz KLM Vysočina má právo bojů v kvalifikaci o II. ligu ČR.

Základní část - v jedné skupině – dvoukolově - systémem každý s každým

1. HHK Velké Meziříčí B

2. HC Lední Medvědi Pelhřimov

3. SK Telč

4. HC Světlá nad Sázavou

5. HC Ledeč nad Sázavou

6. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem

7. Moravskobudějovický hokej

8. HC Spartak Velká Bíteš

9. HC Chotěboř

10. HC Náměšť nad Oslavou

11. Jiskra Humpolec

 

ZAČÁTEK SOUTĚŽE PRO "A" TÝM
Datum: 20.08.2021 11:48

První kolo soutěže nás čeká již 18.9. - náš A tým začíná venkovním zápasem v Telči.

První domácí zápas nás čeká 25.9. proti HC Světlá nad Sázavou.

ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM POMOCNÝCH ROZHODČÍCH
Datum: 20.08.2021 13:00

do našeho týmu hledáme nové pomocné rozhodčí do boxu časoměřičů + zdravotníka

Jedná se o tyto funkce: časoměřič, zapisovatel, hlasatel, zdravotník

POŽADAVKY:

- vztah k hokeji

- základní znalost pravidel (zbytek zaučíme)

- účast na domácích zápasech po předchozí domluvě

- v případě zdravotníka ideálně vzdělání ve zdrav. oboru, případně alespoň kurz první pomoci

CO TĚ ČEKÁ?

- finanční odměna za každý zápas

- utkání z bezprostřední blízkosti

- skvělá atmosféra

Pokud Tě tato nabídka zaujala nebo o někom takovém víš, ozvi se nám do zpráv na fb (TJ Náměšť nad Oslavou) nebo na číslo +420 737 949 832.

Akce Pojď hrát hokej sklidila úspěch
Datum: 05.02.2020 12:25

V neděli 26. ledna proběhla na Zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou již tradiční náborová akce pro děti a rodiče v rámci Týdne hokeje zaštítěného a podporovaného ČSLH. S ohledem na venku panující nepříjemné počasí se akce setkala s velmi dobrým zájmem dětí a rodičů.

Akce Týden hokeje, se v rámci projektu Pojď hrát hokej, koná již několikátý rok po celé České republice a přivádí tak na zimní stadiony po celé republice zájemce o lední hokej. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem již více 20 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Rodiče s dětmi čekal na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou téměř 2 hodinový program. První aktivitou byla registrace hned u vchodu na stadion. Po registraci pak každé dítě obdrželo nejen propagační materiály, ale hlavně krásný dárek v podobě reprezentačního hokejového dresu a další drobné upomínkové předměty.

Po registraci děti absolvovaly návštěvu hokejové šatny přípravky našeho hokejového oddílu, kde měly možnost si prohlédnout a vyzkoušet kompletní hokejovou výstroj.

Rodiče mezitím čekala prezentace, v podání trenéra přípravky Mgr. Aleše Sázavského. Mimo jiné se na ní rodiče dozvěděli, že v Náměšti se v první sezóně přípravky neplatí žádné příspěvky a příspěvky pozdější jsou jen v minimální výši, nebo že si po dohodě mohou pro své dítě zapůjčit hokejovou výstroj.

Po prezentaci se pak stačilo přezout a vyrazit na led.

Děti byly rozděleny do skupin a pro každou z nich byl připraven program, při kterém si děti mohly vyzkoušet své dovednosti.

Na jedné třetině ledové plochy dělali své první krůčky na ledové ploše úplní začátečníci, zatímco v jedné ze třetin se pohybovali již zkušenější bruslaři a předváděli účastníkům akce své dovednosti. Třetí třetina byla vyhrazena dětem, které začaly s hokejem před rokem, či dvěma a to proto, aby rodiče nováčků viděli, jakého pokroku jsou malí bruslaři pod vedením trenérů za takovou dobu schopni dosáhnout. Bylo vidět, že malí bruslaři se na ledě dobře bavili.

„Celá akce proběhla ve výborné atmosféře. Přišlo docela dost dětí (9 úplných nováčků a celkem zhruba 30 účastníků), což bylo i s ohledem na venku panující počasí příjemné překvapení.“

Nejen v Náměšti tak doufáme, že ČSLH bude v podobných akcích pokračovat i v budoucnu.

Po skončení akce pak celá řada dětí a jejich rodičů projevila zájem se co možné nejdříve zapojit do tréninků v rámci našeho hokejového oddílu.

Přijďte v neděli 26.01.2020 v 16:00 na zimní stadion v Náměšti nad Oslavou na akci Týden hokeje
Datum: 10.01.2020 19:06

V neděli 26.01.2020 v 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Náměšť nad Oslavou ve spolupráci sČeským hokejem pořádá na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Petra Staňka (+420 603 504 488) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde. Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná posedmé po celé České republice a celkově už poosmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Akce Týden hokeje se opět vydařila!
Datum: 30.09.2019 19:53

V neděli 29. září proběhla na Zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou již pošesté náborová akce pro děti a rodiče v rámci Týdne hokeje zaštítěného a podporovaného ČSLH. V našem městě se akce opět setkala se zájmem dětí i rodičů.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově už pošesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 

Rodiče s dětmi čekal na zimním stadionu téměř 2 hodinový program. První aktivitou byla registrace hned u vchodu na stadion. Po registraci pak každé dítě dostalo nejen propagační materiály, ale hlavně krásný dárek v podobě reprezentačního hokejového dresu.

Po registraci si děti absolvovaly zábavnou rozcvičku.

Rodiče mezitím čekala prezentace, v podání trenéra přípravky Mgr. Aleše Sázavského. Mimo jiné se na ní rodiče dozvěděli, že v Náměšti se v první sezóně přípravky neplatí žádné příspěvky a příspěvky pozdější jsou jen v minimální výši, nebo že si po dohodě mohou pro své dítě zapůjčit hokejovou výstroj.

Po prezentaci se pak stačilo přezout a vyrazit na led.

Děti byly rozděleny do skupin a pro každou z nich byl připraven program s různými dovednostmi. V prostřední části hřiště dělali své první krůčky na ledové ploše úplní začátečníci, zatímco v jedné ze třetin se pohybovali již zkušenější bruslaři a předváděli účetníkm akce své dovednosti. Třetí třetina byla vyhrazena dětem, které začaly s hokejem před rokem, či dvěma a to proto, aby rodiče nováčků viděli, jakého pokroku jsou malí bruslaři pod vedením trenérů za takovou dobu schopni dosáhnout. Bylo vidět, že malí bruslaři se na ledě dobře bavili. Dětem zářila očka a při odchodu se vyptávaly trenérů, kdy bude další trénink.

„Celá akce proběhla tradičně ve výborné atmosféře. Přišlo docela dost dětí (11 nováčků a celkem více než 30 účastníků), což bylo příjemné překvapení.“

Další kolo Týdne hokeje je naplánováno na leden 2020.

 

Petr Staněk

Předseda oddílu ledního hokeje

TJ Náměšť nad Oslavou

Přijďte v neděli 29.09.2019 v 16:00 na Zimní Stadion Náměšť nad Oslavou na akci Týden hokeje
Datum: 08.09.2019 13:48

V neděli 29.09.2019 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Náměšť nad Oslavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi ani helmou, můžete se obrátit na pana Petra Staňka (tel.: +420 603 504 488) s dotazem na zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informce o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj. 

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde: https://www.pojdhrathokej.cz/page/default/e8316fce-8c4f-4b4c-a766-fb3936cd9046.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pošesté po celé České republice a celkově už posedmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 25.000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

ZLATÝ HATTRICK pro NÁMĚŠŤ!
Datum: 02.04.2019 21:00

2. finálové utkání 29. 3. 2019

TJ Náměšť nad Oslavou - HHK Velké Meziříčí B 7:4 (2:1;1:1;4:2)

branky: Jirák 3, Miroslav Bednář 2, Doležal, Kejda

asistence: Lainka 3, Doležal, Němec, Kejda, Miroslav Bednář, Tomáš Strnad, Jiří Krčál

vyloučení 5:3, rozhodčí Mejzlík, Mareček, Šťastná, 160 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou

Hosté přijeli do Náměště odčinit neúspěch z domácího utkání a také se jim to dařilo. ovšem první branka padla do jejich sítě už v 37. vteřině první třetiny zásluhou Bendáře. V 8. minutě dal Bednář druhou branku a domácí své vedení tak zvýšili a zdálo se, že utkání bude mít jednoznačný průběh. Hosté se však otřepali, a na konci první třetiny snížili na rozdíl jedné branky.

Domácí v úvodu druhé třetiny opět odskočili a hosté vzápětí snížili, hra měla tempo a útoky se střídaly na obou stranách. Ve třetí třetině hned v úvodu hosté vyrovnali stav a domácí se začali bát o výsledek. Netrvalo to však dlouho, usilovným tlakem na branku hostů šli domácí znovu ve 43. minutě do vedení. Ve 46. minutě ještě zvýšili, ale hosté znovu snížili ve 47. minutě. Když však v 50. minutě domácí zvýšili na rozdíl dvou branek, už si konec zápasu pohlídali. Hosté dvě minuty před koncem utkání ještě odvolali brankáře, domácí toho ale využili ke vstřelení další branky do opušťěné klece. Domácí tak potřetí za sebou vybojovali titul. Potlesk tribuny, který následoval, byl odměnou za jejich předvedený výkon. Po předání poháru mistra kraje v soutěži mužů a medailí od vedení soutěže propukly oslavy vítězství na ledě i v kabině domácích.

1. finálové utkání jsme vyhráli!
Datum: 27.03.2019 14:29

1. finálové utkání 23. 3. 2019

HHK Velké Meziříčí B - TJ Náměšť nad Oslavou 0:4

((0:1;0:1;0:2)

branky Lainka 2, Jirák, Miroslav Bednář
asistence Kohút 2, Jirák, Ošmera, Špaček

rozhodčí Marek, Kotrba, Roupec, 88 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

Úvodní dvě třetiny prvního finálového utkání se podobaly jako vejce vejci. Domácí hokejisté se neustále tlačili do útočného pásma a zasypávali bránu hostí spoustou střel, góly ovšem dávali hráči Náměště. Tím prvním využil v 18. minutě Lainka přesilovou hru, když mu přihrával Jirák. Tři minuty před koncem druhé části pak na 2 0 pro hosty upravil Jirák s asistencemi Ošmery a Špačka. Od začátku poslední třetiny už diktovali tempo zápasu favorité z Náměště. Pod heslem, že nejlepší obrana je útok, přidali na bruslení a důrazu a rázem byli lepším týmem. V polovině třetiny jim to přineslo třetí gól z hokejky Lainky po příhře Kohúta. Hráči HHK nedokázali na nátlakovou hru svých protivníků najít žádnou odpověď. Když se k tomu přidala i určitá frustrace z nepřekonatelného Václava Bednáře v soupeřově bráně, tak zápas spěl k jednoznačnému výsledku. Poslední tečku ve skóre pak udělali domácí sami nešťastným vlastním gólem v 58. minutě před koncem oslabení. Branka byla připsána iroslavu Bednářovi, jemuž nahrál Kohút.

Náměšť po 3. za sebou ve FINÁLE KSM
Datum: 19.03.2019 09:39

2. kolo play-off 16. 3. 2019

TJ Náměšť nad Oslavou - BK Zubři Bystřice n. P. 6:1 (3:0;1:1;2:0)

branky: Jiří Krčál 2, Miroslav Bednář, Kejda, Michal Sázavský, Lainka, asistence Miroslav Bednář 2, Lainka 2, Ošmera, Doležal, Jiří Krčál

vyloučení 5:8, navíc hosté 10 minut OT a 20 minut + OK, rozhodčí Kotlík, Kotrba, Mezlík, 150 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou

Hosté přijeli se pokusit ještě zvrátit stav z předchozího utkání a překvapit domácí zlepšenou hrou, to se jim však nepodařilo. Domácí měli od počátku utkání hru pod kontrolou. Třemi brankami v první třetině navázali na svůj výkon z poslední třetiny v Bystřici a v dalším průběhu hry nedovolili hostům téměř nic. Sporadické útoky likvidoval brankář Máj, který potvrdil svoji dobrou formu. Domácí mužstvo zaslouženě postoupilo do finále a splnilo očekávání všech fanoušků, kteří je přišli povzbudi

1. zápas PLAY-OFF proti Zubrům!
Datum: 10.03.2019 20:32

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem - TJ Náměšť nad Oslavou

                                                        3:6

První zápas play-off se nevyvíjel vůbec v náš prospěch. První i druhou třetinu jsme prohráli 1:0,2:1 
Avšak ve 3. třetině se naše mužstvo semknulo a dokázalo otočit a zápas vyhrát stavem 3:6

Branky: Bednář, Ošmera, Bauer, Krčál, Doležal a Kejda

Asistence: Lainka, Bulička, Doležal, Strnad T., Bednář, Kejda, Krčál

(Připomínáme, že se hraje na 2 vítežné zápasy, v případě stavu 1:1 na série, rozhodují samostatné nájezdy.)

 

 

 

Náměšť zvládla i poslední zápas základní části!
Datum: 26.02.2019 17:05

TJ Náměšť nad Oslavou - HC Zastávka 6:2 (2:0;2:1;2:1)

branky Miroslav Bednář 3, Bauer, Enrico Krčál, Sklenář,

asistence Janoušek 2, Bednář, Pálka, Michal Sázavský, Bauer, Ošmera, Jiří Krčál, Miroslav Strnad

V posledním utkání v základní skupině v Náměšti se domácí hokejisté moc nevytáhli. Jejich hra postrádala souhru, kombinace vázla a pro diváka postrádala ten správný náboj. Bylo to také asi tím, že jednotlivé pětky byly trochu netradičně poskládány. I tak ale hostující hokejisty přehráli a zaslouženě zvítězili, vzadu to jistil domácí brankář Máj, který podal svůj obvyklý výkon. Ten pravý hokejový boj však nastane až v nadstavbové části soutěže, diváci v Náměšti se již určitě těší.

18. kolo 16.2. 2019 HHK Velké Meziříčí B -TJ Náměšť nad Oslavou 4:6
Datum: 19.02.2019 21:25

4:6 (0:1;1:3;3:2)

branky: Vysloužil 3, Kejda 2, Miroslav Strnad, asistence Vysloužil 2, Doležal 2, Kejda 2,

vyloučení 4:7, využití 1:1, v oslabení 0:0, střely na branku 31:28, rozhodčí Balcar, Berger, 33 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí

TJ Náměšť nad Oslavou -HC Spartak Velká Bíteš B 5:0
Datum: 10.02.2019 19:23

TJ Náměšť nad Oslavou -HC Spartak Velká Bíteš B  5:0 

(2:0,1:0,2:0)

 Branky:domácí-Jirák2x,Kohút,Kejda,Bauer     asistence:Sázavský2x,Janoušek2x,Krčál J. ,Bulička,Strnad M.

tresty:domácí-5x2min.

            hosté-4x2min

rozhodčí.Dostál,Kučera,Nikola

diváků:90

 

Utkání se vyvíjelo podle scénáře domácích,kteří se snažili tvořit hru.Hosté ohrožovali brankáře domácích ze sporadických protiútoků,které spolehlivě likvidoval brankář Máj.Hra postupem času upadala do průměru.Vyznačovala se nepřesností přihrávek,zbytečným solováním,které byly stejně odsouzeny k nezdaru.Co se dalo vyzdvihnout z tohoto zápasu byla branka Jiráka po spolupráci se Sázavským,když se dostali za obranu hostí a z brankáře Loukoty udělali statistu.Taktéž se dá ještě pochválit branka Kejdy,který projel celé kluziště i celou obranu hostí a zavěsil.

Byly to světlé okamžiky ,které v jinak nudné hře domácích vyčnívaly a mohly nabídnout pro diváky trochu radosti z hokeje.

Povinnost výhry nad soupeřem však domácí splnili ,ala nepřesvědčil   předvedenou hrou.

Náměšť veze 3 body z Bystřice!
Datum: 07.02.2019 14:11

BK Zubři Bystřice n. P. - TJ Náměšť nad Oslavou 2:5 (0:4;1:1;1:0), 
branky Ludvík, Musil, asistence Hejtmánek, Škorpík, Bednář - Enrico Krčál 2, Janoušek, Jiří Krčál, Bulička, asistence Špaček, Lainka, Miroslav Strnad, Tomáš Strnad, Bulička, vyloučení 13:15, střely na branku 45:39, rozhodčí Fiksa, Štětina, Berger, 120 diváků, hráno na ZS v Bystřici.

Další utkání sehraje Náměšť v sobotu 9.2., na domácím ledě přivítá HC Spartak Velká Bíteš "B"

Utkání začíná v 17:00.

Pojď hrát hokej!
Datum: 31.01.2019 20:29

V neděli 27.1. proběhla na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou náborová akce pro děti a rodiče v rámci Týdne hokeje zaštítěného a podporovaného Českým hokejem.

Po příchodu na stadion se všichni odebrali k registraci, kde každé dítě obdrželo dres spolu s dalšími maličkostmi (hráčské kartičky, odznáčky atd.)

Rodiče si poté vzal na starost trenér přípravky Mgr. Aleš Sázavský, který jim sdělil všechny potřebné informace od naplacení žádných příspěvků až po možnost zapůjčení hokejové výstroje.

Děti mezitím čekala rozcvička na suchu. Poté se šlo společně do šatny, aby se všechny děti nachystaly na led.
Na ledě je pak čekala spousta aktivit. Některé zkoušely hrát rovnou s hokejkou a projíždět různé překážky. Hrály se i Rybičky lovte se. Děti se učily brzdit, vyjíždět oblouky a jezdit pozadu. Neobešlo se to i bez několika pádů, ale to k začátkům všech patří.

Na akci jsme uvítali 13 nováčků, z čehož jsme měli velkou radost! 
Děkujeme za účast!

Přijďte v neděli 27.1.2019 v 16:30 na Zimní Stadion Náměšť nad Oslavou na akci Týden hokeje
Datum: 01.01.2019 22:30

V neděli 27.1.2019 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Náměšť nad Oslavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na p. Petra Staňka (tel.: +420 603 504 488) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde. Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po páté po celé České republice a celkově už po šesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Akce Týden hokeje se vydařila
Datum: 18.10.2018 22:11

Ve středu 19. září proběhla na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou náborová akce pro děti a rodiče v rámci Týdne hokeje zaštítěného a podporovaného Českým hokejem. V našem městě se akce setkala se zájmem dětí i rodičů, a to přes to, že z důvodu opravy strojovny zimního stadionu musel být protentokrát realizována tzv. suchá varianta.

Rodiče s dětmi čekal na zimním stadionu téměř dvouhodinový program. První aktivitou byla registrace hned u vchodu na stadion. Po registraci pakkaždé dítě dostalo nejen propagační materiály, ale hlavně krásný dárek v podobě reprezentačního hokejového dresu s číslem jedna.

Po registraci si děti mohly vyzkoušet základní hokejové dovednosti – slalom s míčkem mezi kužely a střelbu na brankáře.

Rodiče mezitím čekala prezentace v podání trenéra přípravky Mgr. Aleše Sázavského. Mimo jiné se na ní rodiče dozvěděli, že v Náměšti se v první sezóně přípravky neplatí žádné příspěvky a příspěvky pozdější jsou jen v minimální výši, nebo že si po dohodě mohou pro své dítě zapůjčit hokejovou výstroj.

Po prezentaci se pak stačilo přezout a vyrazit na „led“, kde byla pro děti připravena tři stanoviště, na kterých si pod dozorem trenéra mohly vyzkoušet základní hokejové dovednosti. Dětem i přes absenci ledu zářila očka a při odchodu se vyptávaly trenérů, kdy bude další trénink.

„Celá akce nakonec i přes to, že děti neměly možnost vyzkoušet si pohyb na ledě, proběhla super. Přišlo docela dost dětí (11 nováčků a celkem vice než 20 účastníků). Přiznávám se, že to pro mě bylo příjemné překvapení s ohledem na absenci ledu'', zhodnotil povedený den Petr Staněk, předseda oddílu ledního hokeje TJ Náměšť nad Oslavou.

Další kolo Týdne hokeje je naplánováno na leden 2019.

Přijďte ve středu 19.9.2018 od 17:00 na Zimní stadion v Náměšti nad Oslavou na akci Týden hokeje.
Datum: 07.09.2018 12:00

Ve středu 19. září 2018 od 17:00 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. TJ Náměšť nad Oslavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Petra Staňka (+420 603 504 488) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná počtvrté po celé České republice a celkově už popáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 16 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Akce Pojď hrát hokej se vydařila.
Datum: 05.02.2018 18:45

Akci Pojď hrát hokej hodnotíme velmi pozitivně. Důležitým prvkem při pořádání akce je podpora ze strany Českého svazu ledního hokeje, počínaje novými výstrojemi CCM pro malé hokejisty a hokejistky, vybavením pro trenéry a v neposlední řadě bannery, tiskoviny atd. Samotná akce dopadla na výbornou. Přišlo 22 nových dětí, které si vyzkoušely střelbu na 3D brankáře na suchu a pak následovalo
rozdělení do skupin dle zkušenostmi s bruslením a děti pod vedením trenérů strávily na ledě 1,5 hodiny. Součástí akce byla i ukázka
minihokeje dětí, které už pravidelně trénují. Všem se akce líbila a máme pozitivní ohlasy od rodičů i dětí. Rodiče dostali informace kdy jsou tréninky nejmenších dětí a kontakty na trenéry, a dokonce někteří se už v průběhu akce rozhodli, že budou chodit pravidelně.

TJ Náměšť nad Oslavou Vás zve na Týden hokeje
Datum: 17.01.2018 15:15

Přijďte v sobotu 27.1.2018 ve 14:00 na ZS v Náměšti nad Oslavou na akci Týden hokeje.

V sobotu 27.1.2018 ve 14:00 budou mít všechny děti bez rozdílů dovedností bruslení jedinečnou mžnost vyzkoušet si zdarma jaké to je být hokejistou. TJ Náměšť nad Oslavou ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na ZS v Náměšti nad Oslavou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitků v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Petra Staňka (+420 603 504 488) s dotaazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 - 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. 

Pro účastníky Týdne hokeje je připravená ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje  do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. 

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Videopozvánku na Týden hokeje najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=BnLxXmlMGx0&feature=youtu.be

Akce ''Pojď hrát hokej!'' sklidila úspěch!
Datum: 04.10.2017 18:34

V sobotu 23. září proběhla na Zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou náborová akce pro děti a rodiče v rámci Týdne hokeje zaštítěného a podporovaného ČSLH. V našem městě se akce setkala s velkým zájmem dětí i rodičů.

Rodiče s dětmi čekal na zimním stadionu více než 2 hodinový program. První aktivitou byla registrace hned u vchodu na stadion. Po registraci pak každé dítě dostalo nejen propagační materiály, ale hlavně krásný dárek v podobě reprezentačního hokejového dresu s číslem jedna.

Po registraci si děti mohly ještě mimo ledovou plochu vyzkoušet základní hokejové dovednosti – slalom s míčkem mezi kužely a střelbu na brankáře.

Rodiče mezitím čekala prezentace, v podání trenéra přípravky Mgr. Aleše Sázavského. Mimo jiné se na ní rodiče dozvěděli, že v Náměšti se v první sezóně přípravky neplatí žádné příspěvky a příspěvky pozdější jsou jen v minimální výši, nebo že si po dohodě mohou pro své dítě zapůjčit hokejovou výstroj.

Po prezentaci pak už stačilo nazout brusle a hurá na led. Více než hodinka na náměšťském ledě utekla jako voda. Dětem zářila očka, i když se to neobešlo bez nějakého toho pádu. Pro děti byly pro začátek připraveny lehčí a zábavná cvičení a soutěže, třeba honěná na ledě. Úplní začátečníci měli k dispozici opory, aby se udrželi na bruslích. To už ale bude po pár trénincích samozřejmost a opory skončí někde v koutě.

„Celá akce proběhla super. Přišlo hodně dětí (24 nováčků) a přiznávám, což pro mě bylo příjemné překvapení. Když jsem se jich na ledě po skončení akce, všechny děti říkaly, že se jim na ledě líbilo a že přijdou i na tréninky přípravky. Třeba s sebou přivedou i své kamarády. Na děti a společné tréninky se už těšíme,“ pochvaloval si Mgr. Aleš Sázavský.

Další kolo Týdne hokeje je naplánováno na měsíc leden 2018.

Další výhra Náměště nad Veverskou Bítýškou!
Datum: 21.02.2017 18:19

Hosté přijeli pouze s deseti hráči do pole a od začátku se v podstatě jen bránili a vyráželi do ojedinělých protiútoků. Po chybě domácího Miroslava Bednáře, kdy doslova namazal hráči hostí Jarošovi a ten se nemýlil, se dostali hosté do vedení Domácí však už ve 12. minutě vyrovnali, kdy svou chybu odčinil právě Miroslav Bednář. Do konce třetiny se náměšští trefili ještě dvěma brankami Jiřího Krčála a Petera Tótha a tím hru uklidnili. Zbylé dvě třetiny probíhaly obdobně. Domácí na hostujícího brankáře Dingu vyvíjeli neustálý tlak a ten chvílemi nevěděl, kam skočit dřív. Bylo otázkou času, kdy domácí navýší své vedení. Hosté se snažili narušovat rozehrávku domácích, což se jim částečně dařilo, avšak na zvrat v utkání to nestačilo. Tři body tak ke spokojenosti domácích hráčů a fanoušků, kterých na toto utkání díky pohlednému hokeji, jenž náměšťské mužstvo letos předvádí, přišlo opět poměrně dost, zůstaly v Náměšti. Hosté mají letos stejné problémy se sestavou, jaké řešili domácí v předchozích sezónách. 

11:17 Bednář M. (Sázavský M., Bulička), 15:12 Krčál J. (Kohút, Jirák), 17:43 Tóth (Krčál E.), 31:28 Doležal (Ošmera, Jirák), 32:17 Strnad (Tóth), 43:11 Pálka (Bednář M.), 58:07 Kohút (Krčál J.), 59:27 Bednář M. (Pálka).

Nekompromisní Náměšť nedala šanci Velkému Meziříčí.
Datum: 21.02.2017 18:18

Těžkým debaklem pro domácí hráče skončilo jejich utkání s lídrem soutěže. Svým výkonem, který není hoden Krajské soutěže Vysočiny, umožnili svému soupeři nasázet 16 gólů. Hokejisté z Náměště si na ledě dělali doslova, co chtěli a zápas samotný byl pro ně takovým náročnějším tréninkem. Jestliže si někdo myslel, že béčko HHK dosáhlo po minulém zápase s Bíteší na svoje dno, tak to skutečné viděli diváci až včera. A díky výhře Velké Bíteše nad Veverskou Bítýškou jsou meziříčští hokejisté už i na dně tabulky. Za zmínku stojí výkon Ondřeje Kohúta, který se na výhře podílel 5 brankami.

1:06 Kohút (Krčál J.), 2:38 Kohút (Krčál J, Strnad), 10:01 Doležal (Bauer), 10:28 Kejda (Jirák, Bednář M.), 14:28 Jirák (Ošmera), 17:19 Jirák (Kejda), 20:27 Bednář M., 20:51 Kohút, 29:18 Kohút (Krčál J.), 32:21 Doležal (Špaček), 33:05 Tóth (Kejda), 38:24 Špaček (Růžička, Doležal), 39:53 Kohút (Špaček, Jirák), 41:39 Jirák (Špaček, Krčál J.), 45:25 Kejda (Tóth), 50:41 Bednář M. (Kejda).

Náměšť doma padla se Zastávkou!
Datum: 21.02.2017 18:13

Utkání bylo v první třetině vyrovnané, i když domácí měli více šancí, jenže je vždy vychytal brankář hostí. Domácím se nedařilo, snažili se, ale chyběla lehkost a souhra, která mužstvo provázela v předchozích zápasech. Šťastnější byli hosté, když v 19. minutě skóroval Stromecký. Druhá třetina byla stejná jako první - domácí se snažili, ale byl to pro ně zkrátka den blbec. Kombinace se nedařily, vázla souhra a k tomu výborný brankář hostí Jiří Vybíral. Hosté těžili z chyb, které logicky vycházely z přemíry snahy, což potrestal Mikule. Ve 34. minutě po chybě domácího brankáře Aleše Sázavského hosté další brankou zvýšili na 3:0 a to už začínalo být s domácím týmem na pováženou. Do třetí třetiny nastoupil v domácí brance Václav Bednář a domácí se pustili do soupeře, jenže hned inkasovali z hole Adama Šedého. Hrálo se především ve třetině hostí, až konečně ve 44. minutě v přesilovce domácí skórovali brankou Tótha. V 50. minutě se za domácí trefil Martin Doležal. Domácí cítili šanci, a tak když byl v 55. minutě vyloučen hostující Kozárek, odvolali brankáře a zatlačili hosty do jejich obraného pásma. Jak už to tak bývá, když se nedaří, tak se nedaří. Chybující obránce domácích umožnil hostům skórovat do prázdné branky. Vzápětí ale domácí opět skórovali Martinem Kejdou a opět odvolali brankáře. Stejná chyba domácích na modré umožnila hostům opět skórovat do prázdné branky. To už pro domácí byla labutí píseň, čtvrtou branku vstřelili 3 vteřiny před koncem a tak si body z Náměště odvezli hosté.

43:33 Tóth (Krčál E., Strnad), 49:06 Doležal (Vysloužil), 57:39 Kejda (Pálka), 59:57 Bauer (Růžička, Strnad).

Aleš Sázavský udržel proti Velké Bíteši čisté konto!
Datum: 21.02.2017 18:11

Zápas začali favorizovaní hosté opatrně a díky dobře bruslícím domácím si příliš šancí v první třetině ani nevypracovali. Až v druhé polovině třetiny se za obranu dostal po rychlé přihrávce Miloslav Bednář, kterého domácí zastavili jen za pomocí faulu. Nařízené trestné střílení s jistotou proměnil a hosté se tak dostali do těsného vedení. Na začátku druhé třetiny měli hosté jednu z mnoha přesilových her, které jim domácí až příliš lehce svou nedisciplinovaností přímo darovali. A zrovna tuto se jim se štěstím podařilo poměnit a získali tak klid pro svoji hru. Třetí branku vstřelili hosté po šikovné orientaci v brankovém prostoru, kdy Kejda jako jediný dokázal skákavý kotouč zkrotit a umístit do odkryté branky. Třetí třetina už tak byla odehrána spíše z povinnosti, hosté s přehledem kontrolovali hru a čekali na vhodné příležitosti ke vstřelení další branky. Domácí se hnali alespoň ke vstřelení té jediné čestné branky, ale hostující Sázavský prostě žádnou ze střel domácích za svá záda nepustil, a že těch šancí bylo v podání domácích alespoň na dva zápasy. Hosté tak v poklidu přidali ve třetí třetině ještě tři branky a zaslouženě si odvezli všechny body za jednoznačné vítězství.

13:40 Bednář M., 20:37 Doležal (Bednář M., Strnad), 26:14 Kejda (Bednář M.), 40:59 Vysloužil (Bednář M.), 50:15 Strnad (Bulička), 53:23 Bednář M.

Náměšť v derby zvítězila nad Zubry!
Datum: 21.02.2017 18:07

Utkání dvou mužstev, hrajících o první místo v tabulce se o 15 minut opozdilo kvůli poruše autobusu. Začalo se svižně a oba týmy vědomi si důležitosti tohoto utkání dávaly do hry maximum. Domácí vyslali na hostujícího brankáře více střel, avšak většina bohužel byla mimo. V 11. minutě měl obrovskou šanci domácí Tóth, když jel sám na branku hostí, avšak neproměnil. Vzápětí se role otočila a na domácího brankáře jel hráč hostí Zdeněk Mráz, který se nemýlil. Hosté se dostávali do přečíslení a zásluhou především Mráze a Nováka bylo vždy před brankou rušno. Domácí se snažili, ale nic jim nevycházelo. Když už se zdálo, že mohou skórovat, jejich snažení ztroskotalo na brankáři Benovi. Nástupem druhé třetiny se domácí snažili zvrátit skóre ve svůj prospěch, ale obraz hry se neměnil. Hosté šli zarputile do každého souboje a jejich styl hry se jim vyplatil, když ve 25. minutě skóroval Lukáš Novák. Když po chybě domácích hosté odskočili na rozdíl tří branek, zdálo se být vymalováno. Ve třetí třetině se však náměšťští snažili výsledek i nadále zvrátit ve svůj prospěch. Pomohl jim k tomu faul hostujícího hráče Čejky, který dal po menší potyčce domácímu Fialovi hlavičku. Rozhodčí tento faul ocenili trestem 5 + do konce utkání. To byl impuls pro domácí a než se hosté vzpamatovali, domácí během dvou minut srovnali brankami Martina Kejdy, Davida Jiráka a Pavla Buličky. Od této chvíle měli domácí navrch, ale hosté jim nedali nic zadarmo. Ve 44. minutě šli domácí do vedení po brance Radka Vysloužila a v 56. minutě brankou Petera Tótha, který se tentokrát už nemýlil, odskočili na rozdíl dvou branek. Hosté však v 58. minutě snížili a s vidinou vyrovnání se tlačili před domácího brankáře Milana Máje. V 59. minutě však domácí Kejda ukončil dohady a svým druhým gólem pojistil domácím vítězství. Hrálo se před výbornou diváckou kulisou, fanoušci hostů, kteří tradičně přijeli v nemalém počtu, byli slyšet a taktéž domácí fanoušci se nenechali zahanbit a s výsledkem utkání odcházeli spokojeni. Hrál se hokej, který naplnil očekávání a byl do posledních minut napínavý. Pochválit můžeme i delegované rozhodčí Zbyňka Pekárka, Martina Mejzlíka a Tomáše Mezlíka, kteří tento zápas zvládli s přehledem. 

36:04 Kejda (Špaček), 36:30 Jirák (Bednář M., Doležal), 38:05 Bulička (Strnad, Kejda), 44:04 Vysloužil (Bauer, Kejda), 55:58 Tóth (Doležal, Vysloužil), 58:34 Kejda (Krčál J., Tóth).

Václav Bednář vychytal proti Veverské Bítýšce nulu!
Datum: 21.02.2017 18:03

Hosté zahájili velice aktivně a hned v první minutě i skórovali. Jejich převahu v úvodní části hry nenarušila ani dvojnásobná přesilovka domácích. Naopak, když se čtvrtý hráč vracel z trestné lavice, dostal přihrávku do brejku a zvýšil na 0:2 a ihned po návratu pátého hostujícího borce do hry přišla další povedená střela a o osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto.  Domácí se potom ve zbylých čtyřiceti minutách snažili něco s výsledkem udělat, ale když už se jim podařilo vyprodukovat nějakou šanci, tak spolehlivě zasáhl soupeřův brankář nebo zakročili bránící spoluhráči. Náměštští tak dovedli utkání k jasnému a naprosto zaslouženému vítězství. Bojovnost a nasazení domácích totiž tentokrát nemohly stačit.

Nadcházející zápasy

Žádné nadcházející zápasy.

Poslední výsledky

15.
-
23.01.2022 17:00

BK Zubři Bystřice nad Perštejnem
TJ Náměšť nad Oslavou

11:6 (1:3, 5:0, 5:3)

Videa

Momentálně pro vás nemáme žádná videa.

Kontakty